НЕ РАБОТИ ПЕДАЛА ЗА ГАЗ

Назад към 206

НЕ РАБОТИ ПЕДАЛА ЗА ГАЗ

Мнениеот tondoo78 » Чет Яну 10, 2019 1:48 pm

Здравейте колеги имам много странен проблем с колата на жената и МОЛЯ за едно рамо от колеги. МПС-то е ПЕЖО 206 1.6 бензин(никога не е имала газова) не съм сигурен колко коня е мисля че е 110 коня. Проблема е следния преди около 3 дни тръгвайки на работа колата запали оставихме я да позагрее малко всичко ОК,оборотите около 1000 тръгнахме и след около 200 метра там си останаха подаваш газ нищо :fasttalk: .Репатрак в сервиза четене няма грешки ужас :X,оглед на всички бушони -няма дефектирали ,оглед на окабеляването не ми хареса буксата на дросела много хлабава от Пежо взех само пиновете и ги подмених,смених и дросела с потенциометъра за газта но ефект 0 пали и работи и до там. :eusa_wall:Почетох малко в нета за подобни проблеми но не открих много инфо,проверих стоп машинката но моята е ок.
МОЛЯ ДАВАЙТЕ МНЕНИЯ И СЪВЕТИ ЗАЩОТО ВЕЧЕ НЕ ЗНАМ НА КЪДЕ ДА СЕ ОРИЕНТИРАМ!!!

tondoo78

Град: Sofia
Кара: Partner

Re: НЕ РАБОТИ ПЕДАЛА ЗА ГАЗ

Мнениеот didonival » Съб Яну 12, 2019 3:43 pm

Напиши ВИН-а на колата.
Кат не знайш да се радваш на шарено фустанче,ше се радваш на гърбав хЕй!
Аватар

didonival
Поп - мискинин

Град: Ловеч-Основен.Командировка в цяла България.
Кара: 807 2,2HDI 4HW 2006г
Телефон/и: 0878668141

Re: НЕ РАБОТИ ПЕДАЛА ЗА ГАЗ

Мнениеот tondoo78 » Пон Яну 14, 2019 10:26 am

:dancing: Здравейте да се похваля намерих виновника.Явно преди са отваряли копа и не са сложили тази клингиритената подложка на платката в следствие на което,влагата е кондензирала и е укасила на няколко места.Интересно че като я четеш нямаше грешки.Стария комп не успях да го подкарам, за това втора ръка малко софтуерна работа сложих го и запали :pop: от първия път,изчистих грешките и колата е отново както преди.
П.п Личното ми мнение че на 206 компа е сложен на много неподходящо място и не е защитен от външните влияния,от решетката на предния капак и въздуховодите под нея с течение на времето започва да вкарва вода директно върху компа.В момента мисля как да реша този проблем. :drinkingwine:

tondoo78

Град: Sofia
Кара: Partner

Назад към 206