CITROEN C5

Правила на форума Допускат се единствено обяви за продажба на автомобили от марките Peugeot и Citroën.
Минималната информация, която задължително трябва да присъства във Вашата обява е описание на марка, модел, година на производство, вид и мощност на двигателя, показание на пробег, цена, както и няколко екстериорни и интериорни снимки на автомобила.

Преди пускане на обява, моля запознайте се с:

Правилата за публикуване на частна обява

Правилата за публикуване на комерсиална обява

Назад към Продавам - Автомобил

CITROEN C5

Мнениеот Даниел Цветков » Пон Апр 09, 2018 11:22 am

Продавам си Ситроена
Аз съм първи собственик в Бг ,регистрирана на 12.01.2017г,внос е от Рим,Италия-произведена ноември 2005г
Мотор-2.0 хди 16 V 138 коня фабрично без ФАП,6 скорости ръчна кутия
Колата има лек чип
При закупуването километража показваше 116 000,сега е на 127 000 км-колко са истински само тя си знае ;) ,но салон,волан ,педали са в много добро състояние
При закупуването(преди 11 000 км)е обслужена тотално-масла мотор,скорости,хидравлика,антифриз.
нови жила с тръби на ръчната,нови накладки(дисковете са добре с минимален ръб)нови подгряващи свещи,допълнен климатик,ремъци ,ролки,водна помпа.Сменени амортисьорите на задния капак.
Преди 1000 км отново е сменено маслото ,кара се с ТОТАЛ 5w30 ,постоянно и се добавя БАРДАЛ БДЦ(зимата 2гр на литър,лятото 1 гр)
9 ербега,два комплекта оригинални алуминиеви джанти с летни и зимни гуми в добро състояние,секретни болтове с два ключа(така си е от Италия)
Цена за форума 6150
Цената не е окончателна
Градско разход между 7 и 8 ,извънградско между 5 и 6/100
Причина за продажбата-харесал съм си Ситроен Ц Кросър иии те така :beemo:
Колата е добра и доста читава,но мерака голям
Снимки от обявата,въпроси на същия телефон
Само регистрираните потребители имат право да разглеждат линкове и снимки. ... 5895618159
колкото повече,толкова повече
Мечо Пух
Аватар

Даниел Цветков

Град: РУСЕ
Кара: 406 2.0HDI NAVTECH,С5 2.0HDI16V BREAK
    Гараж

Назад към Продавам - Автомобил