Изчерпа ми се ДиЕреСа!

Назад към Интереси

Изчерпа ми се ДиЕреСа!

Мнениеот бат Ицо » Нед Апр 14, 2013 11:56 am

:icon_pray: :icon_pray: :icon_pray: :icon_pray:

Е няма такива малоумни коментатори като на Филм+. Изпопадахме от смях с малкия ми син докато гледахме старта в Китай. :lol: По принцип го гледаме по Скай Спорт Ф1, но се наложи по технически причини да включим Филм+. Е то да бяха само глупостите, недоглеждането и пълната импотентност на която дори малкия ми син се смееше и поправяше... То не беше пълната омраза и пренебрежение към Фетел, демонстрирана пристрасност недопостима за коментатор. :X
Междувременно скай-а ми се оправил и ще се отърся от "културния шок" :angry:
Самото състезание ще коменирам като ми мине, че още се хилим :dancing:
Аватар

бат Ицо

Град: Пловдив
Кара: 406 coupe V6 Platinum
    Гараж

Re: Изчерпа ми се ДиЕреСа!

Мнениеот So » Нед Апр 14, 2013 2:04 pm

Много тимова стратегия, много команди от щабовете, малко съревнование. Ще ни откажат от гледане тези хора.
Аватар

So

Град: Стара Загора / Бургас
Кара: : : : : :
607 restile executive 2.2 Hdi 4HX
406 D8 Estate 2.0i 16V RFV
306 XS N5 1.8i 16v LFY
306SL N3 1.9D D9B
106 S2 1.0 mi CDY
My status

Мнениеот Mathias » Нед Апр 14, 2013 4:25 pm

Прав си...липсва ми времето, когато се бореха все още младия Михаел и вече остаряващия Хил... :(
Аватар

Mathias

Град: Козлодуй
Кара: 607 DW12TED4
ex 406 D8 DW10ATED
My status
    Гараж

Мнениеот бат Ицо » Нед Апр 14, 2013 4:30 pm

Винаги е била такава формулата - отборен спрт, стратегия и технологии, само дето сега правилата допускат много малък толеранс и възможностите са изкуствено изравнени. А и с тези "гуми" драмата е пълна.
Аватар

бат Ицо

Гараж

Мнениеот бат Ицо » Нед Апр 14, 2013 8:00 pm

Аз пък продължавам да твърдя, че нищо не се е променило. Просто ние станахме разбирачи и спряха да им минават номерата :) Но като се примириш с това, което гледаш и това, което виждаш, Ф1 си остава шоу, което може да бъде гледано.
Аватар

бат Ицо

Гараж

Мнениеот MjBobi » Пон Апр 15, 2013 10:42 am

От Ф1 усетиха на къде вървят нещата последните 3 години.Бърни е голяма лисица.Не го мислете за глупав.Връщането на Шуми беше такава ПиАр кампания на Ф1, че просто всички политици има да се учат как се прави.То Шуми е постигнал всичко както на пистата, така и извън нея.Колкото и да не му го признават някой.Друг такъв натурален талант като него скоро няма да видим.Докато колите стават все по глезени от към системи за подпомагане ( не само Ф1 ами и сериините) всички ще са глезльовци.Ето ви за пример Кими, който във ВРЦ търкаше заедно с Кен Блок последното място, сега отново показва ''зъбите си'' във Ф1.А демонстративните клипчета на Кен в нета всички ги знаят.Само дублите не знаят колко са.То за това във състезанията не им вървеше.Понеже там дубъла е един.Но се отклонихме.Връщам се обратно към темата.След като се видя два сезона скука се промениха и смесите на гумите.Започна един лек карамбол докато всички свикнат да пазят гуми.Това не е формула да пазиш и да не караш на ръба.Видя се как Фетел, когото мразя понеже е лекенце малко в Китай успя за 2 обиколки с чисто нови гуми и без да ги пази да стопи 10 секунди аванс на Хамилтън и да финишира на пич* косъм зад него.Ако имаше само още 50 метра писта и беше задминат.
Сега и това обаче взе да става скучно и решиха да върнат още загубени фенове с турбо моторите от догодина.Надявам се да успеят да задържат хората за по-дълго, а не както стана с Шуми.Тръгна си отново и след него пак намаля интереса главоломно.
If we don't end war, war will end us !!!

MjBobi

Град: София
Кара: 407 2.0 HDI BVA6; BMW X5 4.8I
    Гараж

Мнениеот АнТани » Чет Май 02, 2013 12:10 pm

Изобщо не съм съгласен с последното мнение.
Райконен по спомен за върши на 7-мо място в ралито, като сам си избираше в кои състезания да участва. Без да се натяга и да гони дивото. Както той сам казва, това да кара там си го е искал, само дето така и неуспял да свикне да слуша навигатора.
Виждам, че си запален фен на Шумахер. И като такъв не приемаш други пилоти.
Да по-упростиха се нещата във Ф1, но пък от много години не се случвало да има 4 отбора с изравнени сили. И във всеки отбор да има много добри пилоти.
За мен формулата си е интересна и с неочакван финал. Всеки път. В това виждам смислът на едно състезание.

И да специално Райконен е от друго тесто.
Спомняш си предполагам фанелките които подари на отбора " оставете ме да карам, знам какво правя“.

Весели празници на всички.
Огън и мрак в душата ми пълзят,
мъртви реки в този свят текат.
Не мога да спирам вечно в мен гнева,
сиви мъгли не ще ме задушат.
Всеки миг тук ме кара да крещя,
как слепотата вън да издържа?
Оставя ме всеки порив на яростта.
Без контрол и страх!
Аватар

АнТани

Град: Русе
Кара: 307SW HDI, 2002г, 110кс, 2000куб

Мнениеот бат Ицо » Чет Май 02, 2013 5:49 pm

Аз пък не разбирам защо коментираш малоумно хейтърско мнение :X :beer: за празниците и всички пилоти от кервана.
Аватар

бат Ицо

Гараж

Назад към Интереси