Ергенско парти

Назад към Fun & Pastime

Ергенско парти

Мнениеот dobripetrov » Нед Мар 24, 2019 10:20 am

Здравейте, пичове!
Отдавна не съм влизал във форума, но семейния живот ме отнесе на друга вълна. Та, този път аз ще съм в ролята на кум на един от добрите ми приятели, за които бяхме изгубили надежда вече. Та..както предполагате голям лудак е и затова искам да му организирам много добро ергенско парти със всички екстри, което дори и него да впечатли. Може ли някой тук да се включи с добри предложения и също така идеи от къде можем да му викнем и някое момиче :partydance:

dobripetrov

Град: София
Кара: peugeot 306

Re: Ергенско парти

Мнениеот peshohristov » Пет Мар 29, 2019 11:14 am

Пич, заби ни всички тук с тая тема. Преди известно време бях на едно ергенско парти. Ако не се лъжа, момичето мисля че си го намериха от Само регистрираните потребители имат право да разглеждат линкове и снимки. . Иначе колкото до откачени идеи...едни други приятели пък са ми разказвали, че са "откраднали" младоженеца и са карали до Слънчака...естествено било е лято и се е получило готино, тъй като в продължение на едно 2-3 часа не са му свалили превръзката от очите и не е имал идея къде отиват :lol: Зависи от човека, за някой това би било в повече, но като цяло идеята да организирате нещо в непознат град е винаги готина, защото винаги ще се намери нещо непредвидимо да се случи.

peshohristov

Град: Варна
Кара: Peugeout

Re: Ергенско парти

Мнениеот dobripetrov » Вто Апр 02, 2019 4:53 pm

Благодаря за сайта, ще го разгледам...иначе другото не е лоша идея, аре чак да го крадем не, ама да отидем до Слънчака може, ама и защо пък да не го откраднем, май би се изкефил :D

dobripetrov

Град: София
Кара: peugeot 306

Назад към Fun & Pastime