Софтуерен проблем

Назад към Технически въпроси

Софтуерен проблем

Мнениеот fampo » Пон Ное 09, 2020 12:48 pm

Здравейте колеги. Карам 4007 2.2 hdi 156 к. с. Лятото на дълъг път по магистралата включих круизконтрола и след 20ина километра колата заби(загуби мощност) без да индикира някаква грешка. Пот държа 2000 оборота и няма никъкви мощност. Когато спра и изгася колата, проблема изчезва и върви много, но след около 20ина километра пак се случва същото. След това за около месец в градски условия проблема изчезна. Когато пак тръгнах на дълъг път се появи отново и до момента става все по-зле вече и в градски условия и на по-малки предавки. Никой в няколко сервиза не можа да ми каже какъв е проблема. Диагностиката им показва, че няма никъкви проблеми и колата е перфектна. Стигнах до Пежо, където ми казаха, че DPFа е премахнат и оправян софтуерно. Но, който го е правил е увредил софтуера. Тяхното становище е, че трябва да се смени компютъра с нов и да се възстанови филтъра, което прави ко пютър 3000лв. и филтър 2000лв. и тогава да се търси проблема. Казаха ми, че тяхната политика е да се сменя всичко с чисто ново и нямат право да пипат софтуера. Та дали според Вас има вариант някой добър софтуерен техник да се справи с това. Благодаря.

fampo

Град: София
Кара: Peugeot 4007 2.2hdi 156к.с. 2008г.
Телефон/и: 0878601628

Re: Софтуерен проблем

Мнениеот didonival » Нед Ное 22, 2020 11:25 pm

Ако още не си си решил проблема на ЛС ще ти пратя телефон на човек който ще ти помогне.
Кат не знайш да се радваш на шарено фустанче,ше се радваш на гърбав хЕй!
Аватар

didonival
Поп - мискинин

Град: Ловеч-Основен.Командировка в цяла България.
Кара: 807 2,2HDI 4HW 2006г
Телефон/и: 0878668141

Назад към Технически въпроси