Не се подава газ при натискане на педала

Назад към 807

Не се подава газ при натискане на педала

Мнениеот С Стаменов » Чет Фев 21, 2019 8:58 pm

Колата е Пежо 807 2.2хди.Като е студен двигателя при подаване на газ двигателя въобще не реагира.Като загрее двигателя като подадеш газ след пет шест секунди двигателя започва да набира по някой път плавно по някой път рязко.Търсих във форума но не открих нищо по темата.Грешки на таблото не изписва.Сервиз на Пежо има на 80 км. но дали ще стигне до там.Това се получи след смяна на агренажен ремък в сервиз на Пежо.Не казвам нищо против сервиза но дали може да са откачили нещо и не са забелязали.Дайте някакви предположения какво и как да се провери че при нас не разбират хич от тези коли.Благодаря на отзовалите се предварително.

С Стаменов

Град: гр Златица
Кара: Пежо 807

Re: Не се подава газ при натискане на педала

Мнениеот marea-ta » Пет Фев 22, 2019 12:43 pm

Aми пак там в сервиза на Пежо, само незнам защо си я приел след смяната на ангренаж с нов проблем какъвто казваш е нямало преди тяхната намеса, може нещо найстина да се е откачило по невнимание.
Аз знам ,че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
Аватар

marea-ta

Град: ямбол
Кара: 807 2,2 hdi fap 2006
    Гараж

Мнениеот С Стаменов » Пет Фев 22, 2019 7:04 pm

Ами защото цял ден седях отвън на студа и въобще не съм я гледал като я взех.Чак по пътя усетих че има проблем но вече бях излязъл от София а пък и бяха откачили лостчето на предния капак и се отказах да се занимавам.Все пак проблема е решен.Днес оправих лостчето и ми направи впечатление че две тънки маркучета като я купих бяха откачени а сега са закачени за тръбичките който идват от някакви датчици ли е какво е от смукателната тръба.Откачих ги пак и всичко си дойде на мястото.

С Стаменов

Мнениеот marea-ta » Съб Фев 23, 2019 12:57 pm

Бравус,ама така не е редно значи имаш и друг проблем. Сигурно тези датчици за които казваш са закачени не работят.
Аз знам ,че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
Аватар

marea-ta

Град: ямбол
Кара: 807 2,2 hdi fap 2006
    Гараж

Мнениеот С Стаменов » Съб Фев 23, 2019 5:42 pm

Тепърва ще се оправя малко по малко.

С Стаменов

Назад към 807