Въпроси 607

Назад към 607

Въпроси 607

Мнениеот KрАсЧо » Нед Фев 24, 2019 9:11 pm

Здравейте, искам да споделя един проблем който реших и един който още не мога да се справя.Наскоро взех едно 607 2.2HDI имаше си свойте проблеми но както и да е с каквото мога и съм оправил ще споделям информация с вас. Бях я взел със заключена задна врата която няма отваряне но с доста реплики и груба сила нещата станаха.Опитахме се да свалим кората отвътре но не стана,последва сваляне на задната седалка премахване на страничната опора на облегалката и махаме на уплътнението и се виждаше лек пролум с удари и леко натискане нещата станаха ама не...поразрових се в руски форум и открих че блокировка на супер заключване се оправя като се отк/закл/4 пъти във супер заключване режим :eusa_wall: и кво стана оправи се и се отвори все едно нищо не е станало а бих с чука блъсках...смених бравата,на снимките се виждат нещата как горе долу стават не е трудно но не трябва да е студено...
Само регистрираните потребители имат право да разглеждат линкове и снимки. Само регистрираните потребители имат право да разглеждат линкове и снимки. Само регистрираните потребители имат право да разглеждат линкове и снимки. Само регистрираните потребители имат право да разглеждат линкове и снимки.

Ако някой се чуди драскотините и подбитото е оправено и не си личи почти...
Другото ми питане е колата е с два акумулатора този отзад който е е на 1 месец,като взех колата ми светеше лампата,че има слаб акумулатор и лампата светеше оказа се че въпросният артикул е задният беше на 10.87волта махнах го сложих нов и една седмица без проблеми си отваряше тоест аз карам само събота и неделя колата през другото време не ми е от полза ползвам служебна.Реших да я отворя примерно в сряда и чудо не иска отварям с ключа давам контакт и вече работи паля светла ми ASR &ESP и пак сигнал за батерия паля никакъв проблем и след 1 км всичко се нормализира гася заключвам и в неделя пак нямам сила да отворя меря отпред акумулатора 14.40 волта меря отзад 13.60/13.85/14.07волта както и да е свалих всичко прегледах бушоните изчистих гнездата свалих задната маса изчистих я пръснах със смазка прегледах отново сглобих паля и пак 13.80 отзад та мисълта ми е....нямам мисъл.Замерихме за утечка 0.00 изчакахме заключихме 10 Мин гледахме никаква консумация... Само регистрираните потребители имат право да разглеждат линкове и снимки.
Един път когато светна лампата за слаб акумулатор премерих веднага и отзад показваше 11.80волта дали да не го заредя напълно и да видя тогава макар че според мен...Дайте мнения
Аватар

KрАсЧо

Град: ЛюЛиН!!!
Кара: 607 4НХ
My status
    Гараж

Re: Въпроси 607

Мнениеот makedoneca1968 » Вто Фев 26, 2019 8:44 am

Краси обади ми се Цеци(Македонеца1968). Тел.0896 315 835 :beer: :beer: :beer:
Човешкия мозък има една хубава функция да мисли и расъждава, но не всеки я притежава.
Мисленето е сложен процес и не се отдaвa нa всеки.
Няма лоши коли, има калпави шофьори и мързеливи монтьори.

makedoneca1968

Град: Ботевград ул.България 10,ап.37,ет.3
Кара: Renault Espas2, Citroën Saxo 1.1 бензин, Peugeot 306 1.6Бензин 90 кончета,Скутер Honda 50 и Велосипед Tigra7 speed,Citroen Xantia 1.8 8V.

Назад към 607