Проблем с навигация

Назад към 308

Проблем с навигация

Мнениеот Vinkov » Чет Дек 27, 2018 7:53 pm

Здравейте колеги,
от няколко дни съм собственик на пежо 308 1.6HDI и имам следния проблем:
Колата ми беше докарана от Германия ,като се оказа ,че навигацията не работи.
При натискането на бутона за пускане,се отваря дисплея за секунди и веднага се затваря сам.
Дисплея е с черен екран като не се появява никаква картина.Радиото също не работи ,като дори не светят копчетата му.
Според СФА проблема най-вероятно е поради изтрит софтуер на навигацията /при неуспешен опит за обновяване на софтуера/ и отстраняванто на проблема е възможно само чрез цялостна замяна на навигацията /цена 1400лв.за рециклирана/
Въпроса ми е дали това което твърдят от СФА е вярно и дали има някакъв алтернативен вариант за презаписване на навигацията с нов софтуер без да се купува цялото устойство.
Прикачвам и снимки на модела навигация:
Само регистрираните потребители имат право да разглеждат линкове и снимки.
Благодаря предварително!

Vinkov

Град: София
Кара: Peugeot 308SW 1.6HD1 90PS

Re: Проблем с навигация

Мнениеот Jokospoko » Съб Яну 05, 2019 12:14 pm

това което казват от СФА го поставям под съмнение, при изтрит софтуер на навигацията радиото трябва да работи. Тук проблема е по-сериозен изглежда ми умрял целия модул.
изКустВеният инТЕЛЕкт е нищо на фона на естесТВената глупоСТ
Аватар

Jokospoko

Град: Sofia
Кара: Peugeot 106 XN, Peugeot 308 SW 1.6 VTI

Re: Проблем с навигация

Мнениеот Ideal_petroff » Пет Мар 15, 2019 3:15 pm

Мога да ти споделя моя проблем с навигацията, може да го ползваш за ориентир. Аз също след като купих Пежото, след 4-5 паления се появи проблем в навигацията. Отваряше се дисплея, излизаше логото на Пежо и дотам, нито радио, нито навигация. Странното е, че след 1 час каране си тръгваше всичко все едно е нямало плоблем. Закарах я на Алекс Девил, на следващия ден ми каза, че ми е заминал хард диска, след това ми намери смени харда, качи си софтуер и всичко се оправи. Сега си върви перфектно.

Изпратено от моят MI MAX 3 с помощта на Tapatalk

Ideal_petroff

Град: София
Кара: Пежо 308 1.6hdi, 2008г.

Назад към 308