Проблем с парното

Назад към 307

Проблем с парното

Мнениеот drumev84 » Чет Юни 13, 2024 8:33 pm

Здравейте. Първо нов съм във форума и като собственик на Пежо. Имам 307 Sw 2.0 HDI 110 к. с
Още като го купува забелязах че парното не тръгва. Купих го от жена в Германия. Заложих на бушон. Трите лампи над врътка та си свртваха, климатика се чуваше как превключва нещо под капака, но не духаше. Как да е, проверих бушон, изглежда ми здрав. Погледнах буквата, след като изчетох може би всички теми във форума по въпроса. Ами не ми изглежда изгоряла. Днес след много мъки свалих вентилатора, пуснах му ток от акумулатора, тръгна и духа да си..... Кажете какво да направя, къде да бутна, тук и автоморги няма, а след седмица тръгвам за БГ, засега без парно и климатик.
Сега ми прави впечатление, че лампата на климатика вече не светва изобщо.
Прилагам и снимков материал. Само регистрираните потребители имат право да разглеждат линкове и снимки. Само регистрираните потребители имат право да разглеждат линкове и снимки. Само регистрираните потребители имат право да разглеждат линкове и снимки. Само регистрираните потребители имат право да разглеждат линкове и снимки. Само регистрираните потребители имат право да разглеждат линкове и снимки.

drumev84

Град: Русе
Кара: 307 SW 2,0 HDI 110 k.s

Назад към 307