Проблем с охладителната система

Назад към 307

Проблем с охладителната система

Мнениеот Kosta Todorov » Чет Апр 02, 2020 7:32 pm

Здравейте, извинявам се ако е писано някъде за моят проблем. Става въпрос за охладителната система на пежака ми. Не знам какво се случва защото на дисплеят на таблото ми изписва следният надпис " top up engine coolant level " :icon_eek: . Отварям капака и виждам, че нивото на антифриза в казанчето е малко над ниво "max", след като колата изстина взех една пипета и изтеглих около 250-300мл. и нивото на антифриза стигна между двете нива. На другия ден след като пак отворих капака преди да тръгна за работа видях , че нивото си е дотам където го направих вчера. Но след около километър същият надпис пак се появи на дисплея. Притесних се защото на таблото започна да свети "STOP", спрях колата отворих капака и виждам, че нивото си е същото нито повече нито по-малко. Продължих към работата си като наблюдавах дали няма да загрее колата, надписа "STOP" изгасна след около 2-3км. Обаче това започна да се повтаря вече и започвам да се притеснявам за какво може да става въпрос. Извинявам се но пропуснах да уточня, че става въпрос за Пежо 307, 90 коня, 2004г. / дизел / Моля помагайте. Благодаря предварително!

Kosta Todorov

Град: Kazanluk
Кара: Peugeot 307 SW / 2004 / 90 / Dizel

Назад към 307