ВРАТИ- 2- ДЯСНИ -ОЖУЛЕНИ,ПОМОЩ!!!

Назад към 206

ВРАТИ- 2- ДЯСНИ -ОЖУЛЕНИ,ПОМОЩ!!!

Мнениеот Stoqnis_arni » Чет Юли 04, 2019 8:54 pm

Здравейте Колеги :) за пурви път Ви пиша в форума, иначе съм намирал полезни информациики за моето пежо, та и моя ред дойде да драсна 1-2 реда, наложи ми се :)
Имаме с жената един Пежак ;) 206 1.1 60 коня от 2000 е мисля и случаят е такьв, че на влизане в двора задрахме 2те дясни врати и според няколко приятели , ще е по-лесно и евтино, и бързо, ако ги подменим с други 2 такива от модел 206 , отколкото да оставим колата при някой теникиджия за не се знае колко дни, пък и било по 150лв на елемент! Разглеждах в интернет за врати , вървят към 40лв, но не разбирам дали са с механизмите, корите, прозорците, цвета на колата ( нашата е сива) .
Затова и Ви пиша за съвет какво да правя, а пък някой може и да има в наличност това което ни трябва :)
Ще се радвам ако може да помогне това че съм писал във форума, че количката ни е първа и сме си я постегнали и ми е много криво ,че по толкова тъп начин я ожулихме толкова лошо!!! :redface:
По-късно ще прикача снимки с демиджа да се види , а пък и цвета на Пежака, ако някой може, знае или има как да помогне с нещо ;)

Stoqnis_arni

Град: Elin Pelin
Кара: Peugeot 206 1.1i 60 - 1998-2000
Телефон/и: 0892 93 41 42

Назад към 206